Mint (bunch)

Mint (bunch)

Regular price
$3.00
Sale price
$3.00
Regular price
Sold out
Unit price
per 

Mint can be used as fresh, local tea, and it can also be added finely chopped to tabouleh salad, and fruit salads. Perhaps its best most favourite way on the farm is in mojitos!